Wellbeing

Weź głęboki oddech, odwróć myśli i skieruj je w stronę przyjemności.

W tej przestrzeni pomożemy Ci poradzić sobie ze stresem i lękiem.
Podpowiemy Ci jak zrelaksować się w domowym SPA, zajęciach JOGI i medytując. Potrzebujesz tego bardziej niż myślisz.
Pielęgnacja, bielizna, uroda i moda czekają na odkrycie przed Tobą swoich uroków.

Krem

Aleksandra Kubas

Idealny krem, to Twój przyjaciel w dbałości o skórę podczas leczenia onkologicznego. Delikatny, wielozadaniowy z misją. Zasłużyłaś na to, by o siebie zadbać najlepiej, jak to możliwe.

Bieliźniane ABC

Joanna Margalska

Choroba onkologiczna sprawia, ze temat bielizny, z jednego z ulubionych, staje się trudnym i wstydliwym. Pomożemy Ci to zmienić. Poznaj pozytywną rolę brafittingu w profilaktyce oraz rehabilitacji po nowotworach. Koronki i piękna bielizna po mastektomii – to możliwe. Stomia i kostium kąpielowy – jaki wybrać, by czuć się doskonale i tak wyglądać. Noś kobiecość także pod ubraniem. Z dumą i radością.

Makijaż permanentny

Aneta Konarska

Bądź piękna – permanentnie! Kiedy zdecydować się na trwały makijaż: przed chemioterapią czy po? Jak wyglądać naturalnie pięknie? Czy wszystko można zrekonstruować? Posłuchaj rad profesjonalnej linergistki.

Jak ubiór wpływa na nasze samopoczucie

Agata Bałdyga

Czy po chorobie nowotworowej można wyglądać pięknie? Czy to właściwy czas do myślenia o ubiorze i stylizacji? Masz poczucie, że zaczynasz nowe życie? Może warto w nie wkroczyć z dumnie podniesioną głową, w nowym, zachwycającym wydaniu? Razem pokażemy Ci jak zadbać o dobre samopoczucie przez stylizacje i dobór odpowiednich kolorów. Umów się na randkę ze sobą i wyglądaj pięknie.

Pielęgnacja skóry

Joanna Szałkiewicz & Sylwia Szymkowiak

Leczenie, to wyjątkowy czas dla naszej skóry. Nie rezygnuj z tego, co przyjemne i komfortowe na rzecz tego, co bezpieczne. Tym bardziej, że możesz mieć to wszystko. “Pielęgnacja – cud” przebadana w najlepszych włoskich ośrodkach onkologicznych. Poznaj markę RVB i przekonaj się, ze jej „kosmetyczne perełki" mogą być także Twoim „skarbem".

Platforma powstała w ramach współpracy z Pfizer Oncology

Size Guidelines