Zdrowie

Znajdziesz tu wszystko, co przybliży Ci zagadnienia z zakresu diagnostyki, procesu leczenia i nowych możliwości w onkologii.

Przystępnie, zrozumiale, o wszystkim, co jest dla Ciebie ważne. Wykorzystaj wskazówki,
które pomogą Ci poradzić sobie z niepożądanym działaniem procesu leczenia.
Będziemy Twoim codziennym SOS w drodze po zdrowie.

Profilaktyka ginekologiczna

dr hab. n. med. Tomasz Waśniewski

Program profilaktyki raka szyjki macicy. Czynniki ryzyka. Szczepienia przeciw HPV. W tym odcinku dowiesz się jak zadbać o swoje zdrowie, poznasz harmonogram badań dopasowany do Twojego wieku i potrzeb.

Jak przygotować się do chemioterapii i radioterapii

mgr Dorota Morawska

Przygotowanie umysłu i właściwe nastawienie do chemioterapii i radioterapii jest tak samo ważne, jak aspekt ciała. Czy wiesz, ze najbardziej obawiamy się tego, czego nie znamy? Poznaj zatem swoich największych sprzymierzeńców w chorobie onkologicznej i pozwól im działać. To dla Twojego dobra i zdrowia.

Nowotwory w regionie twarzy i szyi. Diagnostyka i leczenie

dr n.med Anna Dudzińska-Filkiewicz

Wciąż niewiele się o tym mówi - warto zatem posłuchać eksperta. Rozwiejemy wątpliwości, przybliżając najlepsze metody leczenia i nowe możliwości terapii onkologicznych.

Higienizacja jamy ustnej w trakcie leczenia onkologicznego

Marta Hablutzel-Kopka

Pielęgnacja jamy ustnej w trakcie leczenia onkologicznego okiem Eksperta. O pielęgnacji szytej na miarę, prawidłowej higienie jamy ustnej i możliwościach po zakończonym leczeniu już w tym odcinku.

Wszystko o bliznach

mgr Ewa Białobrzeska

Blizna, to niechciana pamiątka po leczeniu. Pozbądź się jej. Akcja „mobilizacja" – kiedy zacząć? Dowiedz się wszystkiego o dostępnych terapiach, możliwości poprawy estetyki i rehabilitacji, która pozwoli odzyskać sprawność.

Platforma powstała w ramach współpracy z Pfizer Oncology

Size Guidelines