Wydarzenia

Czerwiec 2018

Warsztaty z diety antynowotworowej!

W pięknych wnętrzach Przystań Hotel & Spa w Olsztynie odbyły się warsztaty z kuchni antynowotworowej.

Zajęcia prowadził sam Szef Kuchni, a mentalne wsparcie w postaci książek dla uczestniczek udzieliła nasza znana pogodynka Agnieszka Cegielska.

Było nie tylko przyjemnie ale i pysznie!

1/5

Wrzesień 2018

Dzień pełen kobiecości z udziałem Li Parie oraz Joli Lewickiej - utalentowanej, zdolnej i pełnej serca projektantki i body coach'a.

W trakcie spotkanie odbyły się warsztaty o 7 krokach do pokochania swojego ciała. Spotkanie otwarte było dla wszystkich mieszkanek Olsztyna. Wystąpiły również nasze ambasadorski. Było wzruszająco i inspirująco.

Olsztyn oby tak dalej!

Styczeń 2019

kolejny raz dzięki uprzejmości Przystań Hotel&Spa mieliśmy okazję  nauczyć się czegoś wspaniałego i nowego . Szef Kuchni Jacek Stepkowski pokazał nam trudną sztukę jaką jest sushi . przygotowałyśmy same piękne i smaczne sushi  . Dodatkowo zostałyśmy obdarowane przez wspaniałych sponsorów Państwa Sokołowskich oraz zaopatrzone w pielęgnację przez markę Avene

 

 

 

Dzień kobiet 8 marca 

Jak mawiała Audrey Hepburn "Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy . Piękno kobiety musi być widoczne w oczach , ponieważ są one drzwiami do jej serca- miejsca gdzie mieszka miłość"

Dziękujemy za piękną sesję  i stylizację Agata Bałdyga. piotr Doweyko i cały team Przystań Hotel &Spa 

Yonelle jesteście Aniołem naszej Akcji 

Kochamy 

Marzec 2019

Wracamy wspomnieniami i przypominamy ! Profilaktyka chorób piersi! 
Naszą ambicją jest w przyjazny sposób edukować i w skuteczny sposób zachęcać do profilaktycznych badań oraz zachowań prozdrowotnych 
Miałyśmy wspaniała misję , aby przekazać nasze doświadczenie bardzo trudnej walki z Rakiem wspaniałym dziewczynom ! 
Nasze działania ukierunkowane były na przypominanie o ryzyku choroby i uświadamianie, że najskuteczniejszym sposobem walki z rakiem piersi są regularne badania profilaktyczne. DUMA nas rozpiera i ogromna radość , że razem możemy więcej ! 

Dodatkowo zdrowiejemy przez Ruch ! Rafał Ambo nieustanie dba o naszą kondycję a Hildebran Braukman o wspaniałe szminki

Siła jest kobietą!

 

 

 

1/3

1/4

1/4

1/8

1/8

KONTAKT

numer konta bankowego 

89114020040000370277878974

E-mail

Telefon

Facebook

  • Facebook Social Icon

693 862 128