KOBIETA PRO

Nasza akcja pozytywnie wzmacnia przekazy zachęcające do profilaktyki raka. Październik to szczególnie kobiecy miesiąc – miesiąc kiedy świadomość profilaktyki rozbudzana jest do granic możliwości. I my jako Fundacja wspierając Kobiety z nowotworami przygotowałyśmy kampanię. Kampanię międzypokoleniową. Każda z nas jest Kobietą Pro.

PRO to działanie, dynamika, ruch w podążaniu za marzeniami, ciekawość świata i pragnienie, by móc podziwiać jego urok. To nie jest stanie w miejscu, to nie jest bezwolne przekazanie kontroli nad swoim życiem. To bycie Panią samej siebie.

„To Ty. Twoja koleżanka, przyjaciółka, znajoma. To świadoma możliwości Pani Swojego Losu, która bada się, więc żyje. Pełną piersią, ubrana w uśmiech we wszystkich życiowych rolach, z najpiękniejszym atrybutem kobiecości – ze zdrowiem.

To projekt, którego celem jest zachęcenie właśnie Ciebie do regularnego badania się,  by  w porę wykryć niechcianego intruza – raka. Nie czekaj,  zacznij  od dziś”.

Przecież:

  • PRO to profilaktyka
  • PRO to profesjonalizm
  • PRO to proaktywność
  • PRO to promocja zdrowia jako źródła Twojej  kobiecości

Podczas akcji oznaczając swoje wizyty w punktach diagnostycznych z hasztagiem #kobietapro masz szansę wygrać podwójnie: życie i prezent dla siebie  Spraw sobie przyjemność.

Do wygrania mnóstwo kobiecych rzeczy. Zobacz regulamin konkursu

Size Guidelines